• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
12 listopada 2017

11 listopada Święto Niepodległości

W sobotę 11 listopada przedstawicielka firmy Wtórpol wzięła udział w uroczystościach z okazji Święta Niepodległości w Skarżysku – Kamiennej. Pamiętając o tych, którzy kiedyś walczyli o wolną Polskę, z wdzięczności dla nich złożyliśmy pod Pomnikiem Bojowników o Wolność i Niepodległość wieniec od władz i pracowników naszej firmy.

Wcześniejsze wpisy

 • 20 października 2017
  Pozostałe imprezy

  SzantySkar z muzyką morza po raz siódmy

  W skarżyskim klubie muzycznym Semafor odbyły się Skarżyskie Spotkania z Piosenką Żeglarską „Szantyskar”. Była to siódma edycja największej imprezy szantowej w regionie świętokrzyskim. Festiwal zorganizowało towarzystwo żeglarskie „Sterna” i zespół Old Marinners.

 • 20 sierpnia 2017
  Półmaraton Rejów

  Pobiegli po raz XVI – olimpijscy medaliści gośćmi specjalnymi Wtórpol Półmaratonu Rejów

  Były atrakcyjne nagrody, wymagająca, ale urokliwa trasa u podnóża Gór Świętokrzyskich, liczni kibice dopingujący zawodników, oraz tradycyjnie już znakomici goście - znani sportowcy. W liczącym ponad 21 kilometrów biegu wystartowały 323 osoby, do mety dotarli prawie wszyscy. Ideą Półmaratonu Wtórpol jest promowanie zdrowego stylu życia i sportowej rywalizacji. Aby zachęcić do biegania najmłodszych, przed głównym biegiem po raz kolejny odbył się mini półmaraton na dystansie 2,1 kilometra. Wszyscy, liczni, dodajmy - uczestnicy dostali piękne koszulki.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję