10 nowych sklepów TekStylowo w czerwcu kolejne w lipcu - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

10 nowych sklepów TekStylowo w czerwcu kolejne w lipcu

Firma Wtórpol od lat jest jedną z największych w Polsce w branży sklepów second – hand. Oferujemy najwyższej jakości odzież używaną, dodatki, a także zachodnie produkty renomowanych firm do prania i konserwacji odzieży. Wszystko w przystępnych cenach.

W ostatnim czasie nasze sklepy przeszły prawdziwą rewolucję. Wszystkie działają pod wspólną marką TekStylowo. Ujednolicony został wystrój i układ działów, czytelny i przyjazny dla klienta. Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy karty lojalnościowe które upoważniają do dużych rabatów. Zmieniają się lokalizacje sklepów i ich wielkość. Dziś sklepy TekStylowo to wielkopowierzchniowe lokale w dogodnych lokalizacjach w centrach miast.

Nie zmieniły się trzy rzeczy – utrzymujemy atrakcyjne ceny,  cotygodniową, całkowitą wymianę towaru, oraz system codziennego obniżania cen, od dnia dostawy nowego towaru do ostatniego dnia z wyprzedażami – każda sztuka już od 1,80 zł.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów sieć sklepów TekStylowo dynamicznie się rozwija. W najbliższych tygodniach otwieramy kolejne lokale:

3 czerwca – w Trzebini

10 czerwca – w Koninie

17 czerwca – w Suwałkach, Przemyślu, Nysie i Aleksandrowie Kujawskim

24 czerwca – w Głogowie i Białymstoku

1 lipca –  w Grudziądzu i Płońsku

8 lipca – w Siedlcach

W kolejnych terminach nasze sklepy zostaną otwarte w Lublinie, Łomży, Koszalinie, Bydgoszczy i Nowym Mieście Lubawskim. Jeszcze w 2022 roku w Polsce będzie działać ponad 120 marketów second – hand marki TekStylowo!

Zakupy w TekStylowo są nie tylko tanie, ale i ekologiczne. Kupując odzież second – hand i dając jej drugie życie przyczyniamy się do poprawy stanu naszej planety i ograniczenia zużywania surowców naturalnych. Każdego dnia 30 tysięcy klientów, odwiedzających nasze sklepy, daje dowód troski o środowisko. Zadbajmy o nie wspólnie i oszczędzajmy.

 

Wcześniejsze wpisy

19 maja 2022
Wydarzenia

Wspieramy Fundację „Daj Szansę”. Statuetka „Siewca Dobra” dla Tomasza Wojteczka

16 maja 2022
Media

Ubrania, którym można dać drugie życie

13 maja 2022

10 rzeczy które warto kupić w drugim obiegu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję