• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
10 kwietnia 2017
Pozostałe imprezy

40 koncert charytatywny „Daj Szansę”

„Złote Serce” dla Łukasza Wojteczka!
W auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Z. Noskowskiego w Skarżysku – Kamiennej odbył się już 40 Koncert Charytatywny Fundacji Daj Szansę. Organizacja od lat skutecznie wspiera uzdolnioną młodzież z niezamożnych rodzin z terenu powiatu skarżyskiego, fundując stypendia naukowe, sportowe i artystyczne.

Na scenie wystąpili Patrycja Zarychta wraz z Markiem Pędziwiatrem – dwójka znanych muzyków jazzowych młodego pokolenia. Zaprezentowało się również 30 uczestników zorganizowanych przez fundację trzydniowych warsztatów wokalnych. Podczas tego wydarzenia uhonorowano osoby i firmy, które pomagają finansowo „Daj Szansę”. Miło nam poinformować, iż Honorowe Złote Serce otrzymał Łukasz Wojteczek z firmy Wtórpol (rodzina Wojteczków od dłuższego czasu wpiera Fundację Daj Szansę).

Wcześniejsze wpisy

 • 25 października 2016
  Wydarzenia

  Wtórpol „Diamentem Świętokrzyskim”

  Z dumą informujemy, iż nasza firma została wyróżniona prestiżową nagrodą „Diament Świętokrzyski”, przyznawaną od sześciu lat przez redakcję dziennika Echo Dnia. Statuetkę zawierającą klejnot Gór Świętokrzyskich – piękny okaz krzemienia pasioastego, wręczono przedstawicielowi naszej firmy podczas uroczystej gali w Kielcach.

 • 22 sierpnia 2015
  Półmaraton Rejów

  Biegaj z nami!

  W sobotę 22 sierpnia w Skarżysku – Kamiennej odbył się jubileuszowy, XV Półmaraton Wtórpol. Od pierwszej edycji głównym sponsorem tej cieszącej się międzynarodową renomą imprezy jest firma Wtórpol. Zgodnie z tradycją przed głównym biegiem odbył się minipółmaraton na dystansie 2,1 kilometra – wzięły w nim udział całe rodziny.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję