• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
21 stycznia 2018
Wydarzenia

Charytatywny bal z minister Anders

Przedstawiciele firmy Wtórpol tradycyjnie już uczestniczyli w dorocznym balu charytatywnym, organizowanym przez Bractwo Miłosierdzia. Gościem specjalnym tegorocznej, XIX edycji balu była minister Anna Maria Anders. W trakcie tego wieczoru odbyła się aukcja, na którą przedmioty podarowały najważniejsze osoby w państwie, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele.

My za 3600 złotych wylicytowaliśmy filiżankę i portfel, podarowane przez ministra spraw wewnętrznych i administracji, Joachima Brudzińskiego.

Dochód z balu (łącznie ponad 29 tys. zł.) przeznaczony został na prowadzenie jadłodajni dla ubogich oraz noclegowni dla bezdomnych, działających przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku – Kamiennej.

Wcześniejsze wpisy

 • 3 stycznia 2018
  Wydarzenia

  Wtórpol zmienia barwy

  Informujemy, że od 2018 roku nasza spółka działa pod nową nazwą – Wtórpol Sp.z o.o.
  Zastąpiła ona dotychczasową – PPHU „Wtórpol” Leszek Wojteczek Sp. z o.o.

 • 22 grudnia 2017
  Wydarzenia

  Wigilijne spotkanie z pracownikami

  W piątek 22 grudnia pracownicy spółki Wtórpol wraz z prezesem Leszkiem Wojteczkiem, jego żoną Ewą i synem Tomaszem wzięli udział w spotkaniu świątecznym. Ksiądz Jerzy Karbownik, kustosz sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku odczytał fragment Biblii o Bożym Narodzeniu, wraz z ojcem Rafałem Kołodziejskim, gwardianem klasztoru oo. Franciszkanów, modlili się w intencji załogi i właścicieli firmy. - Dziś bardziej niż pieniędzy potrzeba nam wzajemnej dobroci i miłości - mówił ks. Karbownik.

 • 15 grudnia 2017
  Wydarzenia

  Złota 100 województwa

  Dziennik Echo Dnia opublikował coroczny ranking stu największych firm w regionie świętokrzyskim. Firma Wtórpol znalazła się w nim na 40 pozycji, z przychodami w wysokości ponad 143 milionów i ponad trzymilionowym zyskiem za 2016 rok. Jednocześnie jesteśmy największym prywatnym przedsiębiorstwem i pracodawcą w powiecie skarżyskim.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję