• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
5 września 2019

Festyn Rodzinny na zakończenie wakacji

Załoga firmy Wtórpol w ostatnią sobotę sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego “Rejów” pożegnała wakacje. O odpowiednią oprawę zadbał zespół muzyczny, nie zabrakło też kulinarnych smakołyków oraz atrakcji dla dzieci. Festyn zakończył pokaz fajerwerków. Do późnych godzin wieczornych na ośrodku bawiło się ponad 1500 osób -pracowników i ich najbliższych.

Wszystkim obecnym na festynie dziękujemy za przybycie, jeszcze raz pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem.

Wcześniejsze wpisy

 • 26 sierpnia 2019

  Wtórpol Półmaraton już po raz XIX – pierwszy raz nocą

  W sobotę 24 sierpnia w Skarżysku - Kamiennej odbył się XIX Półmaraton Wtórpol. Po raz pierwszy biegacze ruszyli na trasę już po zapadnięciu zmroku. Wystartowało 390 zawodników, w tym 247 na pełny, 21 kilometrowy dystans i 143 w biegu na 10 kilometrów. Na starcie stanęli maratończycy z pięciu państw. Najliczniej reprezentowanymi miastami były Kielce, Skarżysko, Radom, Suchedniów i Bliżyn.

 • 23 sierpnia 2019

  Gwiazdy ubierają się w lumpeksach-

  Branża modowa coraz większy nacisk kładzie na działania związane z troską o środowisko naturalne. Receptą na uchronienie nas przed katastrofą ekologiczną jest konsekwentne budowanie drugiego obieguodzieży. O tym w jak sposób Wtórpol przetwarza tekstylia, oraz jak i gdzie swoje zakupy robi Anja Rubik można przeczytać w najnowszym artykule Sylwii Majcher dla TVN24.pl

 • 13 sierpnia 2019

  76. Tour de Pologne Zabrze – przeżyjmy to jeszcze raz!

  5 sierpnia odbył się pierwszy w historii Tour de Pologne przejazd osób niepełnosprawnych na rowerach trójkołowych zorganizowany przez Polski Czerwony Krzyż i Fundację Eco Textil. Łzy szczęścia i ogromne wzruszenie tak w kilku słowach można podsumować to co się wydarzyło w Zabrzu. Zobaczcie krótki film podsumowujący to wspaniałe wydarzenie. Emocje gwarantowane!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję