• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
23 sierpnia 2019

Gwiazdy ubierają się w lumpeksach-

Branża modowa coraz większy nacisk kładzie  na działania związane z troską o środowisko naturalne. Receptą na uchronienie nas przed katastrofą ekologiczną jest konsekwentne budowanie  drugiego obiegu odzieży. O tym w jak sposób Wtórpol przetwarza tekstylia, oraz jak i gdzie swoje zakupy robi Anja Rubik można przeczytać w najnowszym artykule  Sylwii Majcher dla TVN24.pl

Wcześniejsze wpisy

 • 13 sierpnia 2019

  76. Tour de Pologne Zabrze – przeżyjmy to jeszcze raz!

  5 sierpnia odbył się pierwszy w historii Tour de Pologne przejazd osób niepełnosprawnych na rowerach trójkołowych zorganizowany przez Polski Czerwony Krzyż i Fundację Eco Textil. Łzy szczęścia i ogromne wzruszenie tak w kilku słowach można podsumować to co się wydarzyło w Zabrzu. Zobaczcie krótki film podsumowujący to wspaniałe wydarzenie. Emocje gwarantowane!

 • 28 lipca 2019
  Wydarzenia

  Piknik dla pracowników i ich bliskich

  W sobotę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Rejów" w Skarżysku - Kamiennej odbył się piknik pracowniczy firmy Wtórpol. W imprezie uczestniczyło blisko 1500 osób - pracowników i ich bliskich.

 • 8 lipca 2019

  Emocjonujący Wtórpol Triathlon w Skarżysku

  Uczestnicy skarżyskiego Wtórpol Triathlonu zapewnili sobie i kibicom sporą dawkę emocji. Największe były na olimpijskim dystansie wśród mężczyzn. W czołówce byli triathloniści ze Skarżyska, Suchedniowa oraz regionu świętokrzyskiego. Wtórpol Triathlon, choć jest imprezą młodą, zdobył sobie już renomę w kraju i przyciąga na start krajową czołówkę. W czwartej edycji Wtórpol Triathlonu wystartowało dokładnie 340 uczestników, pula nagród wyniosła 45 tysięcy złotych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję