Medal Stulecia PCK dla prezesa Wtórpolu - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Medal Stulecia PCK dla prezesa Wtórpolu

W Skarżysku – Kamiennej podczas Gali Stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża Leszek Wojteczek, prezes spółki Wtórpol, w dowód uznania za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża, otrzymał Medal Stulecia PCK.

W uzasadnieniu nadania odznaczenia napisano “Stale współpracujący z Oddziałem Rejonowym PCK w Skarżysku- Kamiennej, sponsor Fundacji Eco Textil która posiada ponad 200 bezpłatnych wypożyczalni rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego na terenie całej Polski, sponsor wielu akcji charytatywnych (…), wrażliwy na krzywdę drugiego człowieka- zawsze służy wsparciem”.

 

 

Dziękujemy za to wyróżnienie. Wtórpol z najstarszą polską organizacją charytatywną współpracuje od blisko ćwierć wieku. Gratulujemy działaczom Polskiego Czerwonego Krzyża jubileuszu i zapewniamy dalsze wsparcie w niesieniu pomocy potrzebującym.

Wcześniejsze wpisy

30 września 2019

XI Memoriał Krzysztofa Wolińskiego ze wsparciem Wtórpolu

5 września 2019

Festyn Rodzinny na zakończenie wakacji

26 sierpnia 2019

Wtórpol Półmaraton już po raz XIX – pierwszy raz nocą

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję