• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
7 lutego 2018
Wydarzenia

Tekstylia z Wtórpolu … dziełem sztuki

W ostatnim czasie mieliśmy niezwykłych gości. Weronika Wysocka, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wraz z filmowcem Janem Wężem dokumentowali pracę naszej sortowni odzieży. Weronika, stypendystka Marszałka Województwa Mazowieckiego we Wtórpolu zbierała materiał, który będzie wykorzystany do stworzenia wystawy artystycznej, będącej jednocześnie pracą dyplomową.

Moim celem jest pokazanie skali konsumpcji odzieży na świecie i jej recykling. To, co zobaczyłam w Skarżysku, ilość tekstyliów, jaka tu trafia, robi ogromne wrażenie – stwierdziła Weronika Wysocka.

Wcześniejsze wpisy

 • 21 stycznia 2018
  Wydarzenia

  Charytatywny bal z minister Anders

  Przedstawiciele firmy Wtórpol tradycyjnie już uczestniczyli w dorocznym balu charytatywnym, organizowanym przez Bractwo Miłosierdzia. Gościem specjalnym tegorocznej, XIX edycji balu była minister Anna Maria Anders. W trakcie tego wieczoru odbyła się aukcja, na którą przedmioty podarowały najważniejsze osoby w państwie, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele.

 • 3 stycznia 2018
  Wydarzenia

  Wtórpol zmienia barwy

  Informujemy, że od 2018 roku nasza spółka działa pod nową nazwą – Wtórpol Sp.z o.o.
  Zastąpiła ona dotychczasową – PPHU „Wtórpol” Leszek Wojteczek Sp. z o.o.

 • 22 grudnia 2017
  Wydarzenia

  Wigilijne spotkanie z pracownikami

  W piątek 22 grudnia pracownicy spółki Wtórpol wraz z prezesem Leszkiem Wojteczkiem, jego żoną Ewą i synem Tomaszem wzięli udział w spotkaniu świątecznym. Ksiądz Jerzy Karbownik, kustosz sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku odczytał fragment Biblii o Bożym Narodzeniu, wraz z ojcem Rafałem Kołodziejskim, gwardianem klasztoru oo. Franciszkanów, modlili się w intencji załogi i właścicieli firmy. - Dziś bardziej niż pieniędzy potrzeba nam wzajemnej dobroci i miłości - mówił ks. Karbownik.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję