Stypendia przyznane - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Stypendia przyznane

W piątek w Skarżysku – Kamiennej 24 młodych, uzdolnionych mieszkańców powiatu skarżyskiego podpisało umowy stypendialne z Fundacją Daj Szansę. Przez najbliższy rok będą otrzymywać wsparcie na rozwój swoich talentów – naukowych, sportowych i artystycznych. – Pieniądze na stypendia zbieramy między innymi z 1% odpisu od podatku i ofiar naszych darczyńców. W tym rodziny Wojteczków, która wspiera nas od lat – mówiła prezes Daj Szansę, Joanna Wężyk.

Na ogólną kwotę 55 tysięcy złotych przeznaczonych na tegoroczne stypendia Leszek Wojteczek, założyciel firmy Wtórpol, przekazał 10 tysięcy złotych. W poprzednich latach członkowie rodziny Wojteczków wspierali Daj Szansę podobnymi kwotami.

– Stypendium przeznaczę na korepetycje z biologii i chemii, zamierzam studiować medycynę – mówiła Katarzyna Bogusiewicz, tegoroczna maturzystka.
-Ja kupię buty – startówki – deklarowała Kasia Brzózka, 14 letnia biegaczka Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego. W ubiegłym roku zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski.

Wcześniejsze wpisy

12 listopada 2019

Uczciliśmy Święto Niepodległości

29 października 2019
Innowacje

Top Model we Wtórpolu! Kulisy odcinka

21 października 2019

Nowy projekt Fundacji Eco Textil- wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję