• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
19 marca 2018
Pozostałe imprezy

Szczęśliwa 13. Złote Serce dla Prezesa Wtórpolu

Leszek Wojteczek, prezes spółki Wtórpol został wyróżniony „Złotym Sercem” przez Fundację „Daj Szansę”, zajmującą się pomocą najbardziej uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. Tę prestiżową nagrodę w jego imieniu odebrała  Joanna Ołownia podczas 42. Koncertu Charytatywnego „Daj Szansę”, który odbył się w sobotę 17 marca w hotelu Promień w Skarżysku – Kamiennej.

Prezes Wtórpolu otrzymał „Złote Serce” z numerem 13. To już trzecie takie wyróżnienie, którym uhonorowano członków rodziny Wojteczków. Wcześniej otrzymali je Tomasz i Łukasz Wojteczek, a statuetkę „Siewca Dobra” Fundacja przyznała Karolinie Wojteczek.

Pieniądze, które przekazali „Daj Szansę” zostały w całości przeznaczone na stypendia naukowe dla najzdolniejszej młodzieży.

Wcześniejsze wpisy

 • 7 lutego 2018
  Wydarzenia

  Tekstylia z Wtórpolu … dziełem sztuki

  W ostatnim czasie mieliśmy niezwykłych gości. Weronika Wysocka, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wraz z filmowcem Janem Wężem dokumentowali pracę naszej sortowni odzieży.

 • 21 stycznia 2018
  Wydarzenia

  Charytatywny bal z minister Anders

  Przedstawiciele firmy Wtórpol tradycyjnie już uczestniczyli w dorocznym balu charytatywnym, organizowanym przez Bractwo Miłosierdzia. Gościem specjalnym tegorocznej, XIX edycji balu była minister Anna Maria Anders. W trakcie tego wieczoru odbyła się aukcja, na którą przedmioty podarowały najważniejsze osoby w państwie, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele.

 • 3 stycznia 2018
  Wydarzenia

  Wtórpol zmienia barwy

  Informujemy, że od 2018 roku nasza spółka działa pod nową nazwą – Wtórpol Sp.z o.o.
  Zastąpiła ona dotychczasową – PPHU „Wtórpol” Leszek Wojteczek Sp. z o.o.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję