• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
12 listopada 2019

Uczciliśmy Święto Niepodległości

11 listopada delegacja spółki Wtórpol uczestniczyła w obchodach Święta Niepodległości w Skarżysku – Kamiennej. Jak co roku przedstawiciele firmy złożyli wieniec pod pomnikiem Bojowników o Wolność i Niepodległość.

Wcześniejsze wpisy

 • 29 października 2019
  Media

  Top Model we Wtórpolu! Kulisy odcinka

  W poniedziałek 28 października telewizja TVN wyemitowała kolejny odcinek cieszącego się ogromną popularnością programu Top Model. Jedno z zadań dotyczyło dania "drugiego życia" używanej odzieży. Na prośbę producenta na jeden dzień udostępniliśmy nasz zakład w Skarżysku - Kamiennej na potrzeby nagrania. Uczestnicy i ekipa programu byli pod wrażeniem tego, ile niepotrzebnych ubrań trafia do nasze sortowni.

 • 21 października 2019

  Nowy projekt Fundacji Eco Textil- wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

  500 rowerów trójkołowych, 1000 balkoników, 1000 wózków, 1000 par kul ortopedycznych – i to jeszcze nie wszystko! Czegoś takiego w Polsce nikt jeszcze nie zrobił! Właśnie ruszyła bezpłatna internetowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. To dzięki środkom pochodzącym z recyklingu tekstyliów możemy udostępniać osobom niepełnosprawnym sprzęt rehabilitacyjny.

 • 17 października 2019

  Medal Stulecia PCK dla prezesa Wtórpolu

  W Skarżysku - Kamiennej podczas Gali Stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża Leszek Wojteczek, prezes spółki Wtórpol, w dowód uznania za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Polskiego Czerwonego Krzyża, otrzymał Medal Stulecia PCK.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję