Wtórpol podjął wyzwanie Alex Challenge - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Wtórpol podjął wyzwanie Alex Challenge

Dwa dni temu w ramach akcji charytatywnej Alex Challenge, firma Wtórpol została nominowana do podjęcia wyzwania przez Kaufland Skarżysko.

Celem jest zebranie pieniędzy na leczenie czteroletniego chłopca, Alexa Michalskiego ze Skarżyska – Kamiennej. Zadanie polegało na wykonaniu przez załogę spółki 10 pompek lub przysiadów i zebraniu pieniędzy dla Alexa.

W czwartek o godzinie 10.30 na miejscu stawiła się cała załoga – blisko 500 osób. Wspólnie ćwiczyli członkowie zarządu Wtórpolu i pracownicy. Wykonano nie tylko sportową część zadania.

– Dziękujemy za nominację, my również chcemy pomóc Alexowi w powrocie do zdrowia. Zachęcamy do tego innych. Nominujemy  Starostwo Powiatowe w Skarżysku – Kamiennej, Zakłady Metalowe Mesko S.A., oraz firmę Kleen – Tex z Suchedniowa. Mamy nadzieję, że podejmiecie wyzwanie – mówił Tomasz Wojteczek.

 

Wcześniejsze wpisy

25 czerwca 2020
sklepy

Niedziela Handlowa 28.06.2020

25 czerwca 2020
sklepy

Cykl sprzedaży w sklepach stacjonarnych Tekstylowo

8 czerwca 2020

Skrócony tydzień – wyprzedaż w środę

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję