• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
3 stycznia 2018
Wydarzenia

Wtórpol zmienia barwy

Informujemy, że od 2018 roku nasza spółka działa pod nową nazwą – Wtórpol Sp.z o.o.

Zastąpiła ona dotychczasową – PPHU „Wtórpol” Leszek Wojteczek Sp. z o.o.

Po wielu latach zmieniło się również nasze logo. Z pomocą specjalistów branży graficznej zostało „odświeżone”. Ma zwracać uwagę na cechę szczególną działalności Wtórpolu – stuprocentowy recykling pozyskiwanego surowca.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie dane spółki, jak adres, numery telefonów, kont itp. pozostały nie zmienione

Wcześniejsze wpisy

 • 22 grudnia 2017
  Wydarzenia

  Wigilijne spotkanie z pracownikami

  W piątek 22 grudnia pracownicy spółki Wtórpol wraz z prezesem Leszkiem Wojteczkiem, jego żoną Ewą i synem Tomaszem wzięli udział w spotkaniu świątecznym. Ksiądz Jerzy Karbownik, kustosz sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku odczytał fragment Biblii o Bożym Narodzeniu, wraz z ojcem Rafałem Kołodziejskim, gwardianem klasztoru oo. Franciszkanów, modlili się w intencji załogi i właścicieli firmy. - Dziś bardziej niż pieniędzy potrzeba nam wzajemnej dobroci i miłości - mówił ks. Karbownik.

 • 15 grudnia 2017
  Wydarzenia

  Złota 100 województwa

  Dziennik Echo Dnia opublikował coroczny ranking stu największych firm w regionie świętokrzyskim. Firma Wtórpol znalazła się w nim na 40 pozycji, z przychodami w wysokości ponad 143 milionów i ponad trzymilionowym zyskiem za 2016 rok. Jednocześnie jesteśmy największym prywatnym przedsiębiorstwem i pracodawcą w powiecie skarżyskim.

 • 27 listopada 2017
  Pozostałe imprezy

  41 charytatywny koncert Fundacji Daj Szansę

  W sali koncertowej Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej odbył się 41. charytatywny koncert, zorganizowany przez Fundację Daj Szansę, zajmującej się pomocą materialną dla najzdolniejszych młodych mieszkańców powiatu, pochodzących z niezamożnych rodzin.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję