• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
15 grudnia 2017
Wydarzenia

Złota 100 województwa

Dziennik Echo Dnia opublikował coroczny ranking stu największych firm w regionie świętokrzyskim. Firma Wtórpol znalazła się w nim na 40 pozycji, z przychodami w wysokości ponad 143 milionów i ponad trzymilionowym zyskiem za 2016 rok. Jednocześnie jesteśmy największym prywatnym przedsiębiorstwem i pracodawcą w powiecie skarżyskim.

Fakt, że od wielu lat znajdujemy miejsce w „Złotej Setce” województwa to dowód na finansową stabilność naszej firmy, będącej efektem przemyślanych inwestycji i zaangażowania załogi w rozwój spółki.

Wcześniejsze wpisy

 • 27 listopada 2017
  Pozostałe imprezy

  41 charytatywny koncert Fundacji Daj Szansę

  W sali koncertowej Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej odbył się 41. charytatywny koncert, zorganizowany przez Fundację Daj Szansę, zajmującej się pomocą materialną dla najzdolniejszych młodych mieszkańców powiatu, pochodzących z niezamożnych rodzin.

 • 13 listopada 2017

  120 biegaczy na 99 lat niepodległości

  W niedzielę 12 listopada w południe w Skarżysku – Kamiennej rozpoczął się II Powiatowy Bieg Niepodległości. Na starcie stanęło 120 biegaczy i biegaczek. Do pokonania mieli 10 – kilometrowy dystans ulicami miasta. Aura dopisała, ale jak podkreślali sportowcy, trasa była wymagająca, z licznymi podbiegami.

 • 12 listopada 2017

  11 listopada Święto Niepodległości

  W sobotę 11 listopada przedstawicielka firmy Wtórpol wzięła udział w uroczystościach z okazji Święta Niepodległości w Skarżysku - Kamiennej. Pamiętając o tych, którzy kiedyś walczyli o wolną Polskę, z wdzięczności dla nich złożyliśmy pod Pomnikiem Bojowników o Wolność i Niepodległość wieniec od władz i pracowników naszej firmy.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję