22 października otwarcie sklepu Tekstylowo w Lubartowie - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

22 października otwarcie sklepu Tekstylowo w Lubartowie

tekstylowo sieradz

Z radością informujemy, że już niebawem, w piątek 22 października, w „Merkurym” zostanie otwarty kolejny w Polsce sklep z odzieżą używaną sieci Tekstylowo. Klienci zyskają możliwość zakupu starannie przez nas wyselekcjonowanych, tanich ubrań wysokiej jakości, a także świetnie nadającej się do ich pielęgnacji chemii gospodarstwa domowego.

Centrum Handlowe „Merkury”, otwarte na początku lat 80 – tych ubiegłego wieku przy ulicy Lubelskiej 1/3 w Lubartowie zdążyło się wpisać w krajobraz miasta. Po blisko 40 latach doczekało się remontu. Co prawda, charakterystyczna elewacja z niebieskich łusek została zastąpiona gładką, za to obiekt został znacznie unowocześniony.

W Tekstylowo znajdą Państwo odzież indywidualnie wycenioną i umieszczoną w odpowiednich działach, co ułatwi zakupy. Płatność przyjmujemy zarówno w gotówce, jak i kartą.

Przypominamy – w sklepach naszej sieci obowiązuje przyjazny dla klientów system sprzedaży. W piątki – nowy towar. W kolejnych dniach ceny ubrań są obniżane, aż do czwartku, kiedy każda rzecz kosztuje jedynie 5 złotych.

 

Wcześniejsze wpisy

wtórpol
7 Oktober 2021

Eksport używanej odzieży – jak wygląda naprawdę?

6 Oktober 2021
sklepy

Sieć sklepów Tekstylowo poszukuje nowych lokalizacji

4 Oktober 2021
sklepy

Boxy 5 kg ponownie w sklepie internetowym Tekstylowo.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję