Fundacja Eco Textil działa mimo pandemii - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Fundacja Eco Textil działa mimo pandemii

Pandemia jest ciężkim czasem dla wielu osób, dlatego z radością informujemy o wydarzeniu, które w ostatnim czasie dało nam namiastkę normalności  – w gminie Oświęcim powstała już 213. placówka, w której można bezpłatnie wypożyczać sprzęt rehabilitacyjny.

Punkt mieści się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Beskidzkiej 100 w Grojcu. Do dyspozycji jest pięć wózków, cztery chodziki i cztery pary kul ortopedycznych.

Fundacja Eco Textil  sieć bezpłatnych wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego tworzy od  sierpnia 2017 roku. Pierwsze takie miejsce powstało w Kaliszu, dziś punkty w których można bezpłatnie wypożyczyć rowery trójkołowe, wózki balkoniki czy kule są prawie w całej Polsce, a kolejne już są w planach. Mapę wszystkich wypożyczalni można zobaczyć na stronie fundacji www.ecotextil.pl

Uzupełnieniem oferty wypożyczalni stacjonarnych jest platforma internetowa, w której można zmówić sparzę prosto do domu to oferta dla tych wszystkich którzy w najbliższej okolicy nie mają takiej wypozyczalni lub potrzebują specjalistycznego łóżka rehabilitacyjnego.

 

 

Wcześniejsze wpisy

28 Dezember 2020
sklepy

Sklepy TekStylowo są otwarte!

Tekstylowo
22 Dezember 2020
sklepy

Szukamy nowych lokalizacji dla sklepów TekStylowo

9 Dezember 2020
sklepy

Świąteczno – Noworoczny cykl sprzedaży w TekStylowo.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję