XII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej Muzyką do Nieba - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

XII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej Muzyką do Nieba

Po raz dwunasty na Ostrobramskich Błoniach odbył się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej “Muzyką do Nieba”. Od samego początku festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Firmy Wtórpol. Występy artystyczne młodzieży niepełnosprawnej oraz zmagania uczestników w części konkursowej obserwowało wielu mieszkańców miasta.

Udział osób niepełnosprawnych w imprezach kulturalnych oraz sportowych coraz częściej można obserwować nie tylko w Skarżysku. Możliwość wystąpienia na dużej scenie przed ogromna publicznością to dla osób niepełnosprawnych wielkie przeżycie, do którego niejednokrotnie przygotowują się miesiącami. Dla pozostałych uczestników i widzów to także wielka szkoła tolerancji empatii i szacunku. To również szansa na dostrzeżenie potrzeb oraz problemów z jakimi na co dzień zmagają się osoby niepełnosprawne i włączenie ich w wiele inicjatyw, dzięki którym będą mogli z większą śmiałością funkcjonować w społeczności lokalnej.

Cieszymy się że od 12 lat festiwal łączy wiele  osób z naszego miasta i okolic.

obszerną relację fotograficzną można obejrzeć na portalu Echo Dnia

Wcześniejsze wpisy

3 April 2019
Pozostałe imprezy

Kolejne „Złote Serce” w rodzinie

21 February 2019

2018. To był pracowity, ale owocny rok Fundacji Eco Textil

4 February 2019
Media

Magazyn Forbes pisze o nas!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję