• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
3 avril 2019
Pozostałe imprezy

Kolejne „Złote Serce” w rodzinie

W Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej odbył się już 44 Koncert Charytatywny Fundacji „Daj Szansę”. Od wielu lat pomaga ona uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin, fundując naukowe, artystyczne i sportowe stypendia.

Przed koncertem zarząd fundacji wręczał darczyńcom honorowe wyróżnienia. Miło nam poinformować, że „Złote Serce”, przyznawane za szczególną hojność, otrzymała pani Ewa Wojteczek. W jej imieniu odebrała je Monika Lipnicka, prezes Fundacji Eco Textil, działającej przy firmie Wtórpol.

 

Rodzina Wojteczków doceniając działalność „Daj Szansę”, od kilku lat wspiera fundusz stypendialny. Jej członkowie już czterokrotnie byli wyróżniani „Złotymi Sercami’ i raz statuetką „Siewca Dobra”.

Po części oficjalnej w kawiarni MCK odbył się niezwykły koncert w wykonaniu stypendystów i ich przyjaciół. Młodzi ludzie zaśpiewali największe przeboje przedwojennej Polski.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 21 février 2019

  2018. To był pracowity, ale owocny rok Fundacji Eco Textil

  Za nami kolejny rok pracy. Pora na krótkie podsumowanie. Zakończyliśmy go liczbą ponad 5500 przekazanych rowerów rehabilitacyjnych. Trafiły do osób prywatnych i instytucji w całej Polsce. W 2018 roku otworzyliśmy 80 bezpłatnych wypożyczalni rowerów trójkołowych

 • 4 février 2019
  Media

  Magazyn Forbes pisze o nas!

  Jesteśmy jedną z największych firm recyklingowych w Europie - tak pisze o nas magazyn Forbes. Jak wygląda codzienna praca w naszej sortowni, na co przeznaczamy część pieniędzy i kim jest założyciel Wtórpolu- o tym dowiecie się z artykułu.

 • 21 décembre 2018

  Spotkanie świąteczne

  Jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne zarządu spółki z pracownikami. Najpierw była modlitwa, poprowadzona przez księdza Jerzego Karbownika i ojca Rafała Kołodziejskiego, odczytano też fragment Ewangelii o narodzeniu Jezusa.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję