Kariera - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski
Przyjazna atmosfera
Mamy zgrany zespół pracowników, do którego warto dołączyć. Praca we Wtórpolu daje satysfakcję i komfort.
Wysokie wynagrodzenie
Wysokie zarobki i od 25 lat zawsze terminowe wypłaty wynagrodzeń. Dajemy motywację do pracy i godne utrzymanie naszych pracowników i ich rodzin.
Bezpieczeństwo
Dbamy o zachowanie najwyższych standardów BHP w naszym zakładzie. Spełnia on wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa pracowników na wszystkich stanowiskach.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Ajent sklepu TekStylowo

Sklep z odzieżą używaną w: Mielcu Ostrowcu Świętokrzyskim Rawie Mazowieckiej Rybniku  Tychach

Szukamy osób

  • Otwartych na kontakt z klientami
  • Zaangażowanych, dokładnych, chętnych do nauki i uczciwych
  • Prowadzących własną działalność gospodarczą lub gotowych ją założyć.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 14-20 000 złotych netto.
  • Wsparcie dla ajentów (szkolenia, nauka obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego)
  • Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę ajencyjną
Dołącz do nas

    Załącz plik z CV(format: PDF, DOC, DOCX, ODT)

    Pracownik Biurowy

    Jeżeli:

    • znasz obsługę pakietu MS Office
    • masz znakomitą organizację czasu pracy
    • potrafisz pracować w zespole
    • realizujesz zadania z dużym zaangażowaniem

    Dołącz do grona naszych kierowców i zyskaj:

    • atrakcyjne warunki finansowe 6000 zł po odliczeniu kosztów
    • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju, podróże służbowe po całym świecie

      Pracownik produkcji

      • praca przy sortowaniu odzieży
      • godziny pracy od 6 do 14
      • nie wymagamy doświadczenia

      Dołącz do naszego grona i zyskaj:

      • wysokie wynagrodzenie
      • zapewniamy bezpłatny dojazd

        Робота для жінок у Польщі, сортування одягу.

        Заробітна плата в розмірі близько 5 $ за годину роботи.
        приблизно – 200 годин / місяць
        Ми надаємо безкоштовне житло,
        місце для проведення карантину,
        та допомогу у виконанні формальностей.
        електронна адреса: rekrutacja@wtorpol.com.pl
        тел  +48 883 574 487 (Viber / Whatsapp)

          Работа для женщин в Польше по сортировке одежды.

          Заработная плата около 5 долларов за час работы.
          примерно – 200 часов / месяц
          Предоставляем бесплатное проживание,
          место для карантина
          и помощь с формальностями.
          электронная почта: rekrutacja@wtorpol.com.pl
          тел. +48 883 574 487 (Viber / Whatsapp)

            Праца для жанчын у Польшчы, сартаванне адзення.

            Заработная плата ў памеры каля 5 $ за гадзіну працы
            прыблізна – 200 гадзін / месяц.
            Мы прапануем бясплатнае жыллё,
            месца для каранціну
            і дапамогу з фармальнасцямі.
            электронная пошта: rekrutacja@wtorpol.com.pl
            тэл +48 883 574 487 (Viber / Whatsapp)

              Potrzebujesz pomocy?