• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
4 lutego 2019
Media

Magazyn Forbes pisze o nas!

Jesteśmy jedną z największych firm recyklingowych w Europie – tak pisze o nas magazyn Forbes. W Polsce wyrzuca się około 2,5 mln ton rocznie, z czego połowa nadaje się do recyklingu. Nasza firma codziennie sortujemy około 300 ton odzieży. Tekstylia są starannie sortowane, te najniższej jakości przerabiane są na części fabryczne, a odpady wełniane trafiają do Indii, gdzie robi się z nich kolorowe dywany.

Wcześniejsze wpisy

 • 21 grudnia 2018

  Spotkanie świąteczne

  Jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne zarządu spółki z pracownikami. Najpierw była modlitwa, poprowadzona przez księdza Jerzego Karbownika i ojca Rafała Kołodziejskiego, odczytano też fragment Ewangelii o narodzeniu Jezusa.

 • 13 grudnia 2018

  Z pomocą dla psów ze schroniska

  Firma Wtórpol po raz kolejny włączyła się w cenną akcję „Wielka Orkiestra Kudłatej Pomocy”, zorganizowaną przez Ochotniczy Hufiec Pracy w Skarżysku. To doroczna zbiórka karmy i koców dla podopiecznych schroniska dla psów "Baros" w Suchedniowie

 • 13 listopada 2018

  Sto lat, Polsko!

  11 Listopada wraz z całą Polską świętowaliśmy setną rocznice odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Delegacja firmy Wtórpol złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem Bojowników o Niepodległość podczas uroczystości, które odbyły się Skarżysku - Kamiennej. Sobie i wszystkim życzymy z okazji święta 11 Listopada wszystkiego najlepszego.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję