Czyściwo – przydatny produkt z recyklingu

Czyściwo stosuje się do wycierania smarów i innych zabrudzeń. Jest niezbędne podczas konserwowania maszyn, a także w pracy warsztatów samochodowych, fabryk i wielu innych zakładach produkcyjnych i usługowych.
Co istotne, materiały do produkcji czyściwa w 100 procentach pochodzą z odzysku. Wytwarzane jest z wyselekcjonowanej odzieży, która nie nadaje się już do noszenia, ale zachowuje wszystkie parametry jakościowe tkaniny bawełnianej. Nasz produkt posiada Atest Polskiego Związku Higieny.
Firma Wtórpol od blisko 30 lat jest czołowym producentem czyściwa, sprzedaje je do ponad 6000 firm w kraju i zagranicą.


  • Jakość

    Atest PZH, bawełna

  • Cena

    zakup on-line lub telefonicznie

  • Wysyłka

    Dostępność od ręki

Biała i kolorowa bawełna

Nie każdy materiał nadaje się do produkcji czyściwa, wykorzystujemy je wyłącznie z tkaniny bawełnianej. Dzięki temu nasz produkt ma wysokie właściwości absorpcyjne i nie zostawia na czyszczonych powierzchniach pozostałości w rodzaju pyłków, czy fragmentów materiału, ma dużą wytrzymałość i nie pyli w trakcie użytkowania, co jest kluczowe przy konserwacji maszyn czy powierzchni płaskich.

 

Do czego służy

W zależności od potrzeb czyściwa przemysłowe można stosować w przemyśle mechanicznym.metalowym czy samochodowym, gdzie służą do wycierania i czyszczenia  kluczowych elementów procesów produkcji. Czyściw używa się również w branży spożywczej. Tam pełnią ważną funkcję jeżeli chodzi o higienę produkcji.
Ponadto rożnego rodzaju czyściwa stosuje się również w branży hotelowo-gastronomicznej, gdzie pomagają utrzymać higienę zarówno w kuchni jak i w miejscach przebywania gości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Julita Rożek
Adres e-mail: czysciwo@wtorpol.com.pl
Numer telefonu: +48 668 157 166
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.