Eksport odzieży używanej

To bardzo ważny element działalności spółki, tylko w ostatnim roku wysłaliśmy drogą morską 1280 kontenerów z zebraną wyłącznie na terenie naszego kraju odzieżą. Mamy klientów w 36 krajach na 3 kontynentach. Do Afryki płyną ubrania dobrej jakości,  wyłącznie starannie wyselekcjonowane, w 100% zgodną z zamówieniem klienta.

 • 1000

  kontenerów

  Nasi odbiorcy zamawiają dokładnie taką odzież, jaką będą w stanie sprzedać u siebie. Jakość jest podstawowym kryterium

 • 36

  państw

  Długoletnią współpracę i relacje biznesowe opieramy na wzajemnym zaufaniu, Do państw europejskich dostarczamy zarówno ubrania, jak i czyściwo

 • 30

  lat współpracy

  Zebrane w tym czasie doświadczenia i nawiązane kontakty pozwoliły zdobyć pozycję lidera eksportu odzieży używanej w Polsce.

Jakość i zaufanie

Odbiorców zagranicznych zdobywamy głównie dzięki bezpośrednim kontaktom. Nasi specjaliści z działu eksportu mówią w kilku językach, są fachowcami w dziedzinie logistyki i doskonale znają zarówno lokalne przepisy, jak i specyfikę i kulturowe uwarunkowania kraju, do którego się udają. Szczególnie w państwach Afryki i Azji istotne jest nawiązanie relacji opartych na zaufaniu, dlatego klientów odwiedzamy regularnie, równie często gościmy ich w Polsce.

Pomagamy

Do Afryki płyną ubrania dobrej jakości, dobrane zarówno do warunków klimatycznych, jak i uwarunkowań kulturowych, które różnią się znacznie w zależności od kraju, a nawet regionu. Dodajmy, wielokrotnie wraz z odzieżą do krajów afrykańskich wysyłaliśmy pomoc charytatywną dla szpitali, szkół, sierocińców i ośrodków misyjnych.

Certyfikat AEO

Posiadamy certyfikat AEO, który w wielkim stopniu przyspiesza międzynarodowy obrót towarowy, skraca czas odpraw celnych i zmniejsza liczbę kontroli.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Sebastian Skowron
Adres e-mail: export@wtorpol.com.pl
Numer telefonu: +48 606 609 886
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.