• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
22 grudnia 2017
Wydarzenia

Wigilijne spotkanie z pracownikami

W piątek 22 grudnia pracownicy spółki Wtórpol wraz z prezesem Leszkiem Wojteczkiem, jego żoną Ewą i synem Tomaszem wzięli udział w spotkaniu świątecznym. Ksiądz Jerzy Karbownik, kustosz sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku odczytał fragment Biblii o Bożym Narodzeniu, wraz z ojcem Rafałem Kołodziejskim, gwardianem klasztoru oo. Franciszkanów, modlili się w intencji załogi i właścicieli firmy. – Dziś bardziej niż pieniędzy potrzeba nam wzajemnej dobroci i miłości – mówił ks. Karbownik. Dziękował za wsparcie dla działającej przy sanktuarium jadłodajni i noclegowni dla ubogich, oraz za pomoc w organizacji festiwalu piosenki chrześcijańskiej “Muzyką do Nieba”. Właściciele Wtórpolu podzielili się opłatkiem z przedstawicielami załogi, wspólnie śpiewano kolędy. pracownicy nie zapomnieli o przypadających na 24 grudnia imieninach pani Ewy Wojteczek – otrzymała od nich bukiet kwiatów. Opłatkowe spotkania są we Wtórpolu wieloletnią tradycją.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 15 grudnia 2017
  Wydarzenia

  Złota 100 województwa

  Dziennik Echo Dnia opublikował coroczny ranking stu największych firm w regionie świętokrzyskim. Firma Wtórpol znalazła się w nim na 40 pozycji, z przychodami w wysokości ponad 143 milionów i ponad trzymilionowym zyskiem za 2016 rok. Jednocześnie jesteśmy największym prywatnym przedsiębiorstwem i pracodawcą w powiecie skarżyskim.

 • 27 listopada 2017
  Pozostałe imprezy

  41 charytatywny koncert Fundacji Daj Szansę

  W sali koncertowej Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej odbył się 41. charytatywny koncert, zorganizowany przez Fundację Daj Szansę, zajmującej się pomocą materialną dla najzdolniejszych młodych mieszkańców powiatu, pochodzących z niezamożnych rodzin.

 • 13 listopada 2017

  120 biegaczy na 99 lat niepodległości

  W niedzielę 12 listopada w południe w Skarżysku – Kamiennej rozpoczął się II Powiatowy Bieg Niepodległości. Na starcie stanęło 120 biegaczy i biegaczek. Do pokonania mieli 10 – kilometrowy dystans ulicami miasta. Aura dopisała, ale jak podkreślali sportowcy, trasa była wymagająca, z licznymi podbiegami.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję