• Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

30 łóżek do szpitala w Starachowicach

Nasz wkład w walkę ze skutkami epidemii koronawirusa. Wczoraj do szpitala w Starachowicach dotarł tir załadowany zupełnie nowym sprzętem medycznym. Placówka, pełniąca w województwie świętokrzyskim funkcję szpitala jednoimiennego, otrzymała 30 nowych łóżek rehabilitacyjnych. Sprzęt będzie pomocy w leczeniu pacjentów oddziału zakaźnego. Dyrektor szpitala zapewnił, że  przekazane łóżka będą bardzo pomocne w obecnej sytuacji, ale również w przyszłości wspomogą leczenie pacjentów.

Fundacja Eco Textil od października prowadzi bezpłatną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.  Osoby potrzebujące, po wypełnieniu elektronicznego formularza mogą skorzystać z rowerów trójkołowych, wózków inwalidzkich, balkoników, kul oraz wspomnianych wyżej łóżek rehabilitacyjnych.

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich bardzo trudna, większość firm i organizacji musi dostosować swoją dzielność do zupełni nowych warunków.  Analizując wszystkie okoliczności uznaliśmy, że łóżka rehabilitacyjne, które cieszą się ogromna popularnością w prowadzonej wypożyczalni,  teraz będą bardziej potrzebne  w Starachowickiej lecznicy.

 

 

Wcześniejsze wpisy

2 marca 2020

500 wypożyczonych sprzętów!

29 stycznia 2020
Wydarzenia

Pięć lat współpracy przy „Projekcie Tekstylia”

13 stycznia 2020
Wydarzenia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – pobity nowy rekord!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję