Kolejne „Złote Serce” w rodzinie - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Kolejne „Złote Serce” w rodzinie

W Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej odbył się już 44 Koncert Charytatywny Fundacji „Daj Szansę”. Od wielu lat pomaga ona uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin, fundując naukowe, artystyczne i sportowe stypendia.

Przed koncertem zarząd fundacji wręczał darczyńcom honorowe wyróżnienia. Miło nam poinformować, że „Złote Serce”, przyznawane za szczególną hojność, otrzymała pani Ewa Wojteczek. W jej imieniu odebrała je Monika Lipnicka, prezes Fundacji Eco Textil, działającej przy firmie Wtórpol.

 

Rodzina Wojteczków doceniając działalność „Daj Szansę”, od kilku lat wspiera fundusz stypendialny. Jej członkowie już czterokrotnie byli wyróżniani „Złotymi Sercami’ i raz statuetką „Siewca Dobra”.

Po części oficjalnej w kawiarni MCK odbył się niezwykły koncert w wykonaniu stypendystów i ich przyjaciół. Młodzi ludzie zaśpiewali największe przeboje przedwojennej Polski.

 

Wcześniejsze wpisy

21 lutego 2019

2018. To był pracowity, ale owocny rok Fundacji Eco Textil

4 lutego 2019
Media

Magazyn Forbes pisze o nas!

21 grudnia 2018

Spotkanie świąteczne

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję