Wspólna akcja Eco Textil i Designer Outlet Warszawa zakończona! - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Wspólna akcja Eco Textil i Designer Outlet Warszawa zakończona!

Na początku września w Centrum Handlowym w Piasecznie   odbywała się  akcję #Jeanswmoimstylu

To wydarzenie było połączone z działaniami CSR, czyli z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas wizyty w centrum handlowym każdy mógł oddać niepotrzebną, używaną odzież denimową, która została przekazana do recyklingu. Pełna skrzynia  tekstyliów, otrzymała szansę na drugie życie!

W centrum handlowym powstało specjalne stoisko,   na którym  styliści z Floating Jeans przeprowadzali personalizację ubrań z jeansu, co ważne, customizację można było wykonać na starych, ale też na nowo kupionych ubraniach z denimu.

 

Dzięki środkom pozyskanym z recyklingu  Fundacja Eco Textil wspólnie z Designer Outlet wspomogła lokalną placówkę opiekuńczo-wychowawczą – wybraliśmy Zespół Szkół Specjalnych znajdujący się w Piasecznie przy ulicy Bolesława Chrobrego 83.

 

Szkoła otrzymała pięć trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych w różnych rozmiarach. Korzystanie z tych rowerów przyczynia się do utrzymania i poprawy kondycji fizycznej – szczególnie w zakresie wzmocnienia koordynacji ruchowej oraz treningu mięśni. Warto dodać też, że trójkołowce gwarantują wysoki komfort jazdy, dzięki odpowiednio dopasowanym przekładniom – każdy z użytkowników może wybrać stosowny dla siebie tryb pracy.

 

Przekazanie rowerów miało miejsce w obecności dyrekcji szkoły, przedstawicieli Fundacji Eco Textil, centrum Designer Outlet oraz dziennikarzy. Obdarowani od razu rozpoczęli naukę jazdy na rowerach – było przy tym mnóstwo dobrej zabawy i wiele pozytywnych emocji.

 

Wcześniejsze wpisy

23 września 2020
Wydarzenia

Pomoc dla Fundacji „Daj Szansę”. Uzdolnieni, młodzi ludzie dostaną stypendia

22 września 2020
Pozostałe imprezy

Fundacja Eco Textil otworzyła wypożyczalnię w Świętochłowicach.

9 września 2020
sklepy

High Fashion z Lumpeksu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję