• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
2 lipca 2019
Wydarzenia

Malawi -ponownie ruszyliśmy z pomocą

To już druga taka akcja , dokładnie rok temu pierwszy raz połączyliśmy siły i przy współpracy z Polską Misją Medyczną podarowaliśmy podopiecznym szpitala w Malwi, w którym pracują lekarze z Polski ciepłe kurtki. Sytuacja w tej części Afryki jest bardzo trudna, dodatkowo w marcu kraj spustoszył cyklon, co jeszcze bardzo pogorszyło sytuację mieszkańców . Choć jest to Afryka temperatura w nocy potrafi spaść do zaledwie kilku stopni Celsjusza.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 7 czerwca 2019

  Piknik MOHITO Cares – rowery dla dzieci z Krakowa

  Niepotrzebne ubrania stanowią na całym świecie coraz większy i – na szczęście, coraz lepiej rozumiany problem. Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się recyklingiem tekstyliów. W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w pikniku, zorganizowanym w Krakowie przy siedzibie polskiej firmy odzieżowej LPP, właściciela między innymi marki Mohito. Cieszy nas, że dbałość o środowisko stało się w ostatnim czasie modne.

 • 5 czerwca 2019
  Pozostałe imprezy

  XII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej Muzyką do Nieba

  Po raz dwunasty na Ostrobramskich Błoniach odbył się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Muzyką do Nieba. Od samego początku festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Firmy Wtórpol. Występy artystyczne młodzieży niepełnosprawnej oraz zmagania uczestników w części konkursowej obserwowało wielu mieszkańców miasta.

 • 3 kwietnia 2019
  Pozostałe imprezy

  Kolejne „Złote Serce” w rodzinie

  W Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej odbył się już 44 Koncert Charytatywny Fundacji „Daj Szansę”. Od wielu lat pomaga ona uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin, fundując naukowe, artystyczne i sportowe stypendia. Miło nam poinformować, że „Złote Serce”, przyznawane za szczególną hojność, otrzymała pani Ewa Wojteczek.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję