• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
11 czerwca 2018

Muzyką do Nieba po raz XI

Firma Wtórpol po raz XI była głównym sponsorem Integracyjnego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Muzyką do Nieba”. Honorowy patronat nad imprezą objęli biskup ordynariusz diecezji radomskiej Henryk Tomasik i Leszek Wojteczek, prezes Wtórpolu. Pierwsza część festiwalu była integracyjną.

 

Kolejną częścią imprezy był konkurs piosenki chrześcijańskiej. Zgłosiło się 16 zespołów i solistów.  a Główną nagrodę otrzymał zespół „Piąteczki” ze Szkoły Podstawowej nr5 w Skarżysku, drugie miejsce przyznano zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr1 w Skarżysku, a trzecie zdobyy „Józefowe” z Kielc. Nagrody finansowe wręczała Jolanta Czyżewska, przedstawicielka firmy Wtórpol.

Wystąpili również zaproszeni goście – niepełnosprawny artysta Dariusz Bernatek, zespół MdN, oraz artyści scen operowych.  Tradycyjnie imprezie towarzyszyła loteria fantowa. Do wygrania były między innymi skuter, rower, weekend w spa i bilety do Teatru Narodowego.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 28 maja 2018
  Wydarzenia

  Pomagamy nabrać wiatru w żagle

  Firma Wtórpol włączyła się w akcję „Łódka dla Skarżyska”, zorganizowaną przez Towarzystwo Żeglarskie „Sterna”. Wsparcie finansowe pomogło w zakupie pierwszej klubowej łodzi, jachtu typu Omega.

 • 9 maja 2018
  Media

  W firmie Wtórpol gościła ekipa z programu “Dzień Dobry TVN”

  W firmie Wtórpol gościła ekipa z programu "Dzień Dobry TVN". Wyjaśnialiśmy między innymi, co dzieje się z odzieżą, która trafia do kontenerów na używane tekstylia, oraz dlaczego niepotrzebne ubrania warto wrzucać do przeznaczonych na to pojemników, a nie do śmietnika. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 • 5 maja 2018

  Wtórpol sponsorem Biegu Konstytucji w Skarżysku

  3 maja w Skarżysku - Kamiennej odbył się II Bieg Konstytucji. Wzięło w nim udział 185 osób z całej Polski. Biegacze do pokonania mieli 15 - kilometrową trasę ulicami miasta. Na mecie na najlepszych czekały nagrody. Gościem specjalnym imprezy był znany maratończyk Jerzy Skarżyński. Firma Wtórpol wsparła finansowo organizację biegu.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję