• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
28 maja 2018
Wydarzenia

Pomagamy nabrać wiatru w żagle

Firma Wtórpol włączyła się w akcję „Łódka dla Skarżyska”, zorganizowaną przez Towarzystwo Żeglarskie „Sterna”. Wsparcie finansowe pomogło w zakupie pierwszej klubowej łodzi, jachtu typu Omega. Nadano mu imię „Kapitan Bernas” na cześć bohatera z czasów II Wojny Światowej, kapitana Tadeusza Bernasa, dowódcy ORP „Sokół”. Jacht już jest na wodzie i służy żeglarzom. Niedawno na jego pokładzie pierwsze rejsy odbywali niepełnosprawni podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Skarżysku. W sobotę pierwsze szkolenia na „Kapitanie Bernasie” odbyło 22 dzieci – uczestników Letniej Akademii Żeglarskiej. Korzystającym z jachtu życzymy pomyślnych wiatrów!

Wcześniejsze wpisy

 • 9 maja 2018
  Media

  W firmie Wtórpol gościła ekipa z programu “Dzień Dobry TVN”

  W firmie Wtórpol gościła ekipa z programu "Dzień Dobry TVN". Wyjaśnialiśmy między innymi, co dzieje się z odzieżą, która trafia do kontenerów na używane tekstylia, oraz dlaczego niepotrzebne ubrania warto wrzucać do przeznaczonych na to pojemników, a nie do śmietnika. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 • 5 maja 2018

  Wtórpol sponsorem Biegu Konstytucji w Skarżysku

  3 maja w Skarżysku - Kamiennej odbył się II Bieg Konstytucji. Wzięło w nim udział 185 osób z całej Polski. Biegacze do pokonania mieli 15 - kilometrową trasę ulicami miasta. Na mecie na najlepszych czekały nagrody. Gościem specjalnym imprezy był znany maratończyk Jerzy Skarżyński. Firma Wtórpol wsparła finansowo organizację biegu.

 • 4 maja 2018

  Wspólnie uczciliśmy Święto Konstytucji

  Firma Wtórpol wzięła udział w uroczystościach trzeciomajowych w Skarżysku - Kamiennej, przy pomniku Bojowników o Niepodległość. Członek Zarządu Radosław Madej w imieniu władz i pracowników spółki złożył pod nim biało - czerwoną wiązankę kwiatów.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję