• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
28 lipca 2019
Wydarzenia

Piknik dla pracowników i ich bliskich

W sobotę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego “Rejów” w Skarżysku – Kamiennej odbył się piknik pracowniczy firmy Wtórpol. W imprezie uczestniczyło blisko 1500 osób – pracowników i ich bliskich. Przygotowano mnóstwo atrakcji – każdy otrzymał karnet na korzystanie z bogatego cateringu, do wyboru było mnóstwo potraw i napojów. Specjalną strefę zabaw zorganizowano dla dzieci. Było mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie buzi i włosów, wesołe miasteczko i bufet z gorącymi daniami i słodyczami.
– Sądzę, że tak, jak na co dzień, w pracy stanowimy zgraną załogę, tak i dziś będziemy się wspólnie dobrze bawić. Wtórpol jest firmą wyjątkową pod wieloma względami. Dbamy o środowisko, a zyskami dzielimy się z potrzebującymi. Od lat jesteśmy liderem w branży recyklingu. To, co robimy, jest po prostu ważne i potrzebne – powiedział w imieniu prezesa Leszka Wojteczka i zarządu Tomasz Wojteczek. Podczas pikniku wystąpili znani wykonawcy – raper Nowator i zespół Loka. Impreza była bardzo udana. Wszystkim obecnym na pikniku dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Wcześniejsze wpisy

 • 8 lipca 2019

  Emocjonujący Wtórpol Triathlon w Skarżysku

  Uczestnicy skarżyskiego Wtórpol Triathlonu zapewnili sobie i kibicom sporą dawkę emocji. Największe były na olimpijskim dystansie wśród mężczyzn. W czołówce byli triathloniści ze Skarżyska, Suchedniowa oraz regionu świętokrzyskiego. Wtórpol Triathlon, choć jest imprezą młodą, zdobył sobie już renomę w kraju i przyciąga na start krajową czołówkę. W czwartej edycji Wtórpol Triathlonu wystartowało dokładnie 340 uczestników, pula nagród wyniosła 45 tysięcy złotych.

 • 2 lipca 2019
  Wydarzenia

  Malawi -ponownie ruszyliśmy z pomocą

  To już druga taka akcja , dokładnie rok temu pierwszy raz połączyliśmy siły i przy współpracy z Polską Misją Medyczną podarowaliśmy podopiecznym szpitala w Malwi, w którym pracują lekarze z Polski ciepłe kurtki. Sytuacja w tej części Afryki jest bardzo trudna, dodatkowo w marcu kraj spustoszył cyklon, co jeszcze bardzo pogorszyło sytuację mieszkańców . Choć jest to Afryka temperatura w nocy potrafi spaść do zaledwie kilku stopni Celsjusza.

 • 7 czerwca 2019

  Piknik MOHITO Cares – rowery dla dzieci z Krakowa

  Niepotrzebne ubrania stanowią na całym świecie coraz większy i – na szczęście, coraz lepiej rozumiany problem. Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się recyklingiem tekstyliów. W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w pikniku, zorganizowanym w Krakowie przy siedzibie polskiej firmy odzieżowej LPP, właściciela między innymi marki Mohito. Cieszy nas, że dbałość o środowisko stało się w ostatnim czasie modne.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję