• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
28 lipca 2019
Wydarzenia

Piknik dla pracowników i ich bliskich

W sobotę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego “Rejów” w Skarżysku – Kamiennej odbył się piknik pracowniczy firmy Wtórpol. W imprezie uczestniczyło blisko 1500 osób – pracowników i ich bliskich. Przygotowano mnóstwo atrakcji – każdy otrzymał karnet na korzystanie z bogatego cateringu, do wyboru było mnóstwo potraw i napojów. Specjalną strefę zabaw zorganizowano dla dzieci. Było mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie buzi i włosów, wesołe miasteczko i bufet z gorącymi daniami i słodyczami.
– Sądzę, że tak, jak na co dzień, w pracy stanowimy zgraną załogę, tak i dziś będziemy się wspólnie dobrze bawić. Wtórpol jest firmą wyjątkową pod wieloma względami. Dbamy o środowisko, a zyskami dzielimy się z potrzebującymi. Od lat jesteśmy liderem w branży recyklingu. To, co robimy, jest po prostu ważne i potrzebne – powiedział w imieniu prezesa Leszka Wojteczka i zarządu Tomasz Wojteczek. Podczas pikniku wystąpili znani wykonawcy – raper Nowator i zespół Loka. Impreza była bardzo udana. Wszystkim obecnym na pikniku dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Wcześniejsze wpisy

 • 8 lipca 2019

  Emocjonujący Wtórpol Triathlon w Skarżysku

  Uczestnicy skarżyskiego Wtórpol Triathlonu zapewnili sobie i kibicom sporą dawkę emocji. Największe były na olimpijskim dystansie wśród mężczyzn. W czołówce byli triathloniści ze Skarżyska, Suchedniowa oraz regionu świętokrzyskiego. Wtórpol Triathlon, choć jest imprezą młodą, zdobył sobie już renomę w kraju i przyciąga na start krajową czołówkę. W czwartej edycji Wtórpol Triathlonu wystartowało dokładnie 340 uczestników, pula nagród wyniosła 45 tysięcy złotych.

 • 7 czerwca 2019

  Piknik MOHITO Cares – rowery dla dzieci z Krakowa

  Niepotrzebne ubrania stanowią na całym świecie coraz większy i – na szczęście, coraz lepiej rozumiany problem. Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się recyklingiem tekstyliów. W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w pikniku, zorganizowanym w Krakowie przy siedzibie polskiej firmy odzieżowej LPP, właściciela między innymi marki Mohito. Cieszy nas, że dbałość o środowisko stało się w ostatnim czasie modne.

 • 5 czerwca 2019
  Pozostałe imprezy

  XII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej Muzyką do Nieba

  Po raz dwunasty na Ostrobramskich Błoniach odbył się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Muzyką do Nieba. Od samego początku festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Firmy Wtórpol. Występy artystyczne młodzieży niepełnosprawnej oraz zmagania uczestników w części konkursowej obserwowało wielu mieszkańców miasta.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję