Piknik dla pracowników i ich bliskich - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Piknik dla pracowników i ich bliskich

W sobotę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego “Rejów” w Skarżysku – Kamiennej odbył się piknik pracowniczy firmy Wtórpol. W imprezie uczestniczyło blisko 1500 osób – pracowników i ich bliskich. Przygotowano mnóstwo atrakcji – każdy otrzymał karnet na korzystanie z bogatego cateringu, do wyboru było mnóstwo potraw i napojów. Specjalną strefę zabaw zorganizowano dla dzieci. Było mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie buzi i włosów, wesołe miasteczko i bufet z gorącymi daniami i słodyczami.
– Sądzę, że tak, jak na co dzień, w pracy stanowimy zgraną załogę, tak i dziś będziemy się wspólnie dobrze bawić. Wtórpol jest firmą wyjątkową pod wieloma względami. Dbamy o środowisko, a zyskami dzielimy się z potrzebującymi. Od lat jesteśmy liderem w branży recyklingu. To, co robimy, jest po prostu ważne i potrzebne – powiedział w imieniu prezesa Leszka Wojteczka i zarządu Tomasz Wojteczek. Podczas pikniku wystąpili znani wykonawcy – raper Nowator i zespół Loka. Impreza była bardzo udana. Wszystkim obecnym na pikniku dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Wcześniejsze wpisy

8 lipca 2019

Emocjonujący Wtórpol Triathlon w Skarżysku

2 lipca 2019
Wydarzenia

Malawi -ponownie ruszyliśmy z pomocą

7 czerwca 2019

Piknik MOHITO Cares – rowery dla dzieci z Krakowa

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję