• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
4 maja 2018

Wspólnie uczciliśmy Święto Konstytucji

Firma Wtórpol wzięła udział w uroczystościach trzeciomajowych w Skarżysku – Kamiennej, przy pomniku Bojowników o Niepodległość. Członek Zarządu Radosław Madej w imieniu władz i pracowników spółki złożył pod nim biało – czerwoną wiązankę kwiatów. Wtórpol jest polską firmą. Jesteśmy dumni, że od ponad 25 lat możemy się przyczyniać do rozwoju gospodarczego naszego kraju i poprawy stanu środowiska.

Wcześniejsze wpisy

 • 7 lutego 2018
  Wydarzenia

  Tekstylia z Wtórpolu … dziełem sztuki

  W ostatnim czasie mieliśmy niezwykłych gości. Weronika Wysocka, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wraz z filmowcem Janem Wężem dokumentowali pracę naszej sortowni odzieży.

 • 21 stycznia 2018
  Wydarzenia

  Charytatywny bal z minister Anders

  Przedstawiciele firmy Wtórpol tradycyjnie już uczestniczyli w dorocznym balu charytatywnym, organizowanym przez Bractwo Miłosierdzia. Gościem specjalnym tegorocznej, XIX edycji balu była minister Anna Maria Anders. W trakcie tego wieczoru odbyła się aukcja, na którą przedmioty podarowały najważniejsze osoby w państwie, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję