Świąteczne życzenia - Wtórpol
  • Odznaka honorowa PCK
  • Diament Świętokrzyski

Świąteczne życzenia

Przedświąteczne spotkania zarządu firmy z wszystkimi pracownikami to już wieloletnia tradycja. To również doskonała okazja na wspólne życzenia, dzielenie opłatkiem, śpiewanie kolęd oraz życzenia imieninowe dla pani Ewy Wojteczek. W tym roku wigilia pracownicza miała wyjątkową, wielonarodową oprawę.

Życzenia i błogosławieństwo  od Franciszkanina, ojca Rafała Kołodziejskiego otrzymała cała Wtórpolowa załoga. Jak co roku  imieninowe życzenia pani Ewie Wojteczek złożyli przedstawiciele pracowników. Potem było wspólne dzielenie się opłatkiem. Ukraińska część załogi przygotowała niespodziankę – wspaniale zaśpiewali kolędę “Dobryj weczer”, z kolei polscy pracownicy zaśpiewali “Wśród nocnej ciszy”. Na koniec spotkania był słodki poczęstunek i wzajemne życzenia zdrowych i wesołych świąt.

Te życzenia przekazujemy wszystkim współpracownikom i przyjaciołom naszej firmy.

 

 

Wcześniejsze wpisy

18 grudnia 2019

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego numer 200 w Gdyni

6 grudnia 2019

Więcej, niż tysiąc słów

2 grudnia 2019
Wydarzenia

Medal Stulecia PCK dla przedstawiciela Wtórpolu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję