• Odznaka honorowa PCK
 • Diament Świętokrzyski
19 grudnia 2019
Wydarzenia

Świąteczne życzenia

Przedświąteczne spotkania zarządu firmy z wszystkimi pracownikami to już wieloletnia tradycja. To również doskonała okazja na wspólne życzenia, dzielenie opłatkiem, śpiewanie kolęd oraz życzenia imieninowe dla pani Ewy Wojteczek. W tym roku wigilia pracownicza miała wyjątkową, wielonarodową oprawę.

Życzenia i błogosławieństwo  od Franciszkanina, ojca Rafała Kołodziejskiego otrzymała cała Wtórpolowa załoga. Jak co roku  imieninowe życzenia pani Ewie Wojteczek złożyli przedstawiciele pracowników. Potem było wspólne dzielenie się opłatkiem. Ukraińska część załogi przygotowała niespodziankę – wspaniale zaśpiewali kolędę “Dobryj weczer”, z kolei polscy pracownicy zaśpiewali “Wśród nocnej ciszy”. Na koniec spotkania był słodki poczęstunek i wzajemne życzenia zdrowych i wesołych świąt.

Te życzenia przekazujemy wszystkim współpracownikom i przyjaciołom naszej firmy.

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 18 grudnia 2019

  Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego numer 200 w Gdyni

  Kolejny sukces, który świętujemy wspólnie z mieszkańcami Gdyni. To właśnie w tym mieście, dzięki współpracy z Urzędem Miejskim i Stowarzyszenia Cool-awi wraz z naszym partnerem Polskim Czerwonym Krzyżem uruchomiliśmy dwusetną bezpłatna wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Z rowerów, wózków, balkoników czy kul będą mogli skorzystać zarówno mieszkańcy jak i turyści, którzy chętnie odwiedzają tę część Polski.

 • 6 grudnia 2019

  Więcej, niż tysiąc słów

  Dziś wiele się mówi o recyklingu, prawdziwym koszcie produkcji ubrań, „szybkiej modzie” i konieczności oszczędzania zasobów Ziemi. Jak to wygląda w praktyce? Jak powstawało i jak działa jedno z największych przedsiębiorstw w tej branży na świecie? Odsłaniamy kulisy naszej produkcji i pokazujemy, jak wygląda recykling w 100%.

 • 2 grudnia 2019
  Wydarzenia

  Medal Stulecia PCK dla przedstawiciela Wtórpolu

  W Operze Nowej w Bydgoszczy odbyła się uroczystość, zorganizowana przez Kujawsko – Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża z okazji 100 lecia PCK. Wtórpol i Polski Czerwony Krzyż współpracują od wielu lat. Wspólne inicjatywy, jak program „Tekstylia”, prowadzony na wielką skalę pozwalający dbać o środowisko naturalne, "Rower dla niepełnosprawnego" dzięki któremu niepełnosprawni mogą korzystać ze specjalnych rowerów trójkołowych, czy " Bezpłatne wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego" oraz wiele innych działań, które pomagają potrzebującym

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję